בחורה חלומית

ידעתי שהיום היא תרכב עלי וכל מה שהיה צריך לעשות זה לא להרוס. שכבנו בחדר נפרד, עם בקבוק יין, בזמן שכל האחרים חגגו בסלון. אני כבר לא זוכר איך הלשון שלי מצא את הדרך שלו לתוך פיה. זה גם לא היה חשוב, כי היא נישקה אותי בתשוקה ובאותו הזמן היא תפסה את השיער שלי והצמידה את הראש שלי אליה.   כל כמה דקות היא הייתה משתחררת לשניה כדי לנשום. 
אני לא יודע כמה זמן עבר, אולי חצי שעה, אבל הזין שלי כבר עמד וכמעט מתפוצץ. לא יכולתי להמתין יותר והורדתי את המכנסיים שלי. הוא קפץ החוצה בעוצמה. תפסתי את היד שלה ומשכתי אל הזין. הוא לא התנגדה בכלל ותפסה את הזין חזק. הציפורניים הארוכות שלה רק הוסיפו לרגשות. היא מחצה אותו, אוננה וזה גרם לי להתרגש עוד יותר. עדיין רציתי יותר מזה. 
שוב פעם הפסקתי לנשק אותה והצעתי למזוג לה יין. היא שיחררה את הזין שלי והתיישבה על המיטה. היא רצתה איך הזין שלי מתאים ליין, אני לא התנגדתי לזה. ביד אחד היא החזיקה בקבוק יין, ביד שניה היא החזיקה את הזין של. אני החזקתי את הראש שלה וניסיתי להשטלת על עצמי כדי לא להכניס את הזין לתוך הגרון שלה. 
היא לקחה לגימה מהבקבוק ופתחה את הפה, אני באותו הזמן התחלתי להכניס את הזין שלי לשם. הכנסתי אותו עד הביצים. היא התחילה להשתעל, הפה שלה התמלא ברוק, המייקפ שלה ישר נמרח. התחלתי לזיין אותה באיטיות. הרוק שלה נזל על הזין והגרון שלה היה צר מאוד וזה כמעט גרם לי לגמור בתוך הפה שלי. היא ידעה למצוץ, זה בטוח. היא עשתה את זה כמו רעבה, בלעה אותו לגמרי, לכל האורך. מדהים. הייתי בטוח שהיא כבר נוזלת בין הרגליים. הייתי חייב להחזיר לה, על המציצה המגניבה הזאת ולהכניס לתוך הכוס שלה. 
תפסתי את השיער שלה ומשכתי אותה מהזין. היא נשמה כאילו ישר אחרי ריצה של מספר קילומטרים. התחלתי להוריד את החולצה שלה ואז גם את החזייה שלה. היו לה שדיים די גדולות, עם פטמות קטנות ועומדות. זרקתי אותה על המיטה ומשכתי את המכנסיים ביחד עם תחתונים שלה. היא שכבה על המיטה ערומה לגמרי. הכוס שלה היה רטוב כל כך שזה היה נראה שעוד רגע ויצאה ממנה מפולת. הזין שלי נכנס לתוך החור שלה בקלות. זיינתי אותה חזק עד כמה שיכולתי.  היא גנחה ודרשה ממני להכניס לה עוד יותר עמוק. היא הייתה טובה בסקס. הכוס שלה היה צר וחום וכבר אחרי כמה דקות הייתי מוכן לגמור. לא רציתי להוציא את הזין והתחלתי לגמור ישר לתוכה. 
אחרי שגמרתי הזין שלי עדיין עמד. אז נשכבתי על הגב והיא התיישבה עלי. הזרע התחיל לנזול מהכוס ישר על הזין שלה. זה היה מדהים, היא רכבה עלי כמו משוגעת, השדיים שלה קפצו עם כל תנועה. המראה הזה היה כל כך מחרמן שהייתי מוכן להתחתן איתה באותו הרגע. הרגשתי שאני הולך לגמור שוב פעם עוד מעט, אבל הפעם לא רציתי לגמור לתוכה. הרמתי אותה ממני, תפסתי אותה בשיער והורדתי אותה למטה. המשכתי לזיין אותה בפה ועוד דקה גמרתי על הפנים שלה. 
בזמן שהיא אספה את הזרע מהפנים שלה והכניסה הכל לתוך הפה, חשבתי לעצמי שזה כבר לא מפגש אינטימי רגיל, אלה התחלה של זוגיות מדהימה.