יום הולדת שמח

זה היה יום הולדת של אחד החברים שלי. החלטנו אני, הוא ועוד שלוש חברים החלטנו ללכת למועדון חשפנות. את האמת בחיים לא הייתי שם. זה היה מקום מדהים. מלצריות שהסתובבו רק בתחתונים, חשפנות שרקדו בלי כלום. ישבנו באחורי השולחן, דיברנו על משהו, עד שהיא הגיעה. ליד העמוד נעמדה בחורה בת 25, עם גוף יפה ביותר. היא רקדה כל כך טוב שלא יכולתי להוריד ממנה את העניים. המבטים שלנו נפגשו ולא נפרדו במשך כמה דקות. אפילו שכחתי מנערות ליווי באילת

-"מצואת חן בעיניים?" – שאל החבר
-"בטח"

הוא קרא למנהל המשמרת, דיבר איתו על משהו. אז המנהל התקרב אלי וביקש ללכת איתו. הגענו לחדר פרטי עם ספה ענקית, באמצע החדר היה עמוד. הוא ביקש ממני לחכות כמה דקות ועזב. התיישבתי והתחלתי לחכות, לא ידעתי למה בדיוק. פתאום נפתחה דלת שניה מאחורי העמוד והיא נכנסה, אותה בחורה שלא יכולתי להוריד ממנה את העיניים. היא שוב פעם התחילה לרקוד. רק בשבילי. היא רקדה כל כך חושני שדי מהר הרגשתי לחץ במכנסיים. היא ראתה את זה. היא הייתה ערומה, רק בעקבים על הרגליים המדהימים שלה. היא ירדה מהעמוד והתקרבה אלי. היא התיישבה על הברכיים שלי והמשיכה לרקוד.

-"אתה יכול לגעת בי איפה שאתה רוצה, חמוד" – היא אמרה לי.

כמובן שניצלתי את ההזדמנות מיד. דבר ראשון התחלתי למחוץ את השדיים שלה ואז את הטוסיק שלה. אז היד שלי החליקה בין הרגליים שלה, היא עצרה אותי, אמרה שעדיין לא הזמן. היא המשיכה לרקוד עלי. לא יכולתי להוריד ממנה את העיניים, זה הרגיש כמו חלום. היא שמה את היד שלי על השדיים שלה והתחלתי לשחק עם הפטמה. הזין שלה כבר כאב בגלל כל הדם בתוכו. היא ליטפה אותו דרך המכנסיים וחייכה. אז היא ירדה ממני, הסתובבה אלי ונישקה אותי. פתחה את החולצה, נישקה את החזה שלי, ירדה יותר למטה. אז היא פתחה את המכנסיים שלי והזין קפץ מול הפנים שלי.

-"וואו, אתה כבר מוכן!"

היא תפסה אותו עם היד והתחילה ללקק את הראש. רגע אחרי הזין כבר היה עמוק בתוך הפה שלה. היא עזרה לעצמה עם היד, מה שגרם לי להנאה בלתי יאומנת. אז היא מתחילה למצוץ עמוק, עמוק כל כך שהיא הצליחה להגיע עם הלשון עד הביצים שלי. אני תופס את הראש שלה ומתחיל לזיין אותה לתוך הגרון. זה ניראה שהיא אוהב את זה. אני ממשיך את הזיון ואפילו מתחיל לעשות את זה קשוח יותר.

אחרי זה אני מוציא את הזין, מעמיד אותה על ארבע ומתחיל ללקק את הכוס שלה. היה לה תחת מאוד יפה. ניסיתי להכניס את הלשון עד כמה שיותר עמוק כדי להרגיש את הטעם שלה כמה שיותר טוב. אז אני מתיישר ומכניס את הזין שלי. אני ישר מכניס עד הסוף. היא צורחת וגונחת. אני תופס אותה בצדדים ומזיין כמה שיותר חזק. אחרי זה אני מסובב אותה, מרים ולוקח אותה אל העמוד. מצמיד אותה עם הגב אל העמוד ומתחיל לזיין אותה באוויר. אני מלביש אותה על הזין שלי לכל האורך, השדיים שלה קופצות בקצב של התנועות שלנו. היא התחילה להזיע, מה שעושה אותה עוד יותר יפה. אני מלקק טיפה של זיעה מהפטמה שלה. היא מתחילה לגנוח עוד יותר חזק. אני ממשיך לזיין אותה ולנשוך את הפטמות שלה. דקה אחרי זה אני מרגיש שהגוף שלה נלחץ, היא התחילה לגמור עם צרחות. אני משכיב אותה על הספה ונותן לה את הזין שלי למצוץ. היא ישר בולעת אותו ומתחילה לאונן אותו עם היד. אני מתחיל לגמור וזרע משפריץ על כל הפנים שלה. היא הוספת כל טיפה עם היד ומכניסה הכל לתוך הפה.

-"בה לך לאסוף אותי מעבודה?" -היא שועלת אותי

-"בטח"

כל מה שנאשר לעשות זה למצוא דירה דיסקרטית ולקחת אותה לשם.