עיסוי ארוטי לינגם


מה שאתם רואים בסרטון זה עיסוי ארוטי לינגם. מה זה עיסוי לינגם אתם תשאלו?
עיסוי ארוטי לינגם זו היא טכניקה הודית עתיקה מלימודי טאנטרה. תרגום של מילה לינגם זה סימן ,סמל או פאלוס. בטאנטרה אנרגיה גברים דומה ללינגם ומבטא את עצמה כעמוד אור שנכנס לתוך האישה ומחברת ביניהם. בזמן עיסוי לינגם אישה נוגעת באיברים המיניים של הגבר,אשכים,ירכיים פנימיות ופי הטבעת. הנגיעות עם עדינות במיוחד במטרה להעיר את היצר הגברי. זה חוויה מאוד אינטימית ואנרגטית לגבר.

מה אתם תקבלו מעיסוי לינגם?

  • אתם תרגישו שחרור והרגעה מיידית. באווירה אינטימית הזאת תוכלו לקבל את עצמכם כמו שאתם.אין צורך להתבייש ,אלה רק להאנות מהרגשה החדשה שמשחררת את האנרגיה שלכם.
  • התנועות העדינות של המסז'יסטית ישחררו את השרירים שלכם. ישחררו אותכם מהפחדים ושליטה עצמית ברגשות שלכם.
  • בזמן העיסוי אתם תוכלו לשקוע בתוך הרגשות שלכם וכל הרגשות השליליות יעלו למלא ותוחלו להשתחרר מהם דרך נשימה, תנועות של הגוף ולפעמים אפילו דמעות. אחרי העיסוי אתם תרגישו ריקים מבפנים. ככה תוכלו לשחרר מקום לחוויות חדשות בחיוביות בחיים שלכם.
  • העיסוי ארוטי לינגם יכול לשפר את החשק מיני שלכם, תוכלו להאריך את הזמן שאתם יכולים להחזיק. זה יעזור לכם לגרום לבת זוג שלכם סיפוק מיני הרבה יותר טוב ולשפר יחסים ביניכם.

עיסוי לינגם יכול להיות השקעה מאוד טובה לבריאות שלכם לשנים ארוכות. עיסוי לינגם יכול להיות אמצעי מניעה ממחולת כמו דלקת הערמונית ולהביא את הגבר לחיים אקטיביים יותר.