ריצת בוקר

זה היה בוקר רגיל, רגיל יצאתי לעשות ריצה. בדרך כלל אני עושה את זה עם חברים, אבל הפעם הם כולם היו עסוקים. התחלתי לרוץ ואחרי מספר דקות הקפתי בחורה. היא הייתה די חמודה, הנמכתי את המהירות והתחלתי לרוץ לידה. שלוש מאד מטר אחרי זה היא עצרה ואחרי שהנשימה חזרה אליה היא שאלה אותי:
"לא התעייפת?"
"לא" – עניתי לה.יש שאלתי את השם שלה
"מורן, מה איתך?"
"צחי, נעים מאוד"
המשכנו את השיחה שלנו על הספסל בפארק ציבורי. היא סיפרה לי על החיים שלה, על הזוגיות הגרועה שלה ושהיא עם בעלה רק בגלל הילד. כמובן שלא היה לי אך לעזור חוץ מלעודד במילים קצט. אחרי חצי שעה של שיחה אמרנו שלום אחד לשני וקבענו שניפגש מחר. כל היום חשבתי רק עליה ועל החיים שלה. בוקר למחרת פגשתי אותה באותו המקום. היא לבשה חולצת ספורט צמודה ומכנסי ריצה קצרים. החולצה הייתה כל כך דקה שיכולתי לראות את הפטמות שלה. השיער שלה היה מפוזר והגיעה עד הטוסיק הקשוח שלה. היה ממנה ריח של בושם וריח נשי מיוחד ומחרמן כל כך שכמעט גמרתי על המקום. פתאום היא אומרת לי:
"בוא לא נרוץ היום"
"מה את רוצה לעשות אז?" – שאלתי אותה
"בוא" – היא אמר לי -"אני מכירה פה מקום אחד. נשב נדבר, אהבתי לדבר איתך"
היא לקחה אותי למקום הזה והתיישבה על הספסל עם רגליים פתוחות. ראיתי שהיא רטובה שם לגמרי. אז היא שאלה אותי:
"האם אתה נהנה להיות איתי?" – בלי להמתין לתשובה שלי, היא משכה אותי אליה, נצמדה אל הזין העומד שלי ואמר: – "רואים שאתה נהנה"
היא הורידה את המכנסיים ביחד עם התחתונים, הוציאה את הזין ותפסה אותו עם היד. היא ישר תפסה את הביצים שלי עם הפה והתחילה למצוץ אותם. זה היה מדהים. אז אחרי שהיא ליקקה אותו לכל האורך היא בלע אותו. כאשר היא התחילה ללקק את הזין בזמן שהוא היה בתוך הפה שלי, כמעט השתגעתי. התיישבתי על הספסל והושתתי את היד שלי אליה. הכנסתי אותה בין הרגליים שלה ומצאתי את הדגדגן שלי. היא הגבירה את הקצב של המציצה שלה.
לא יכולתי להמתין יותר, משכתי אותה למעלה והושבתי אותה על הזין שלי. זה גרם לה להוציא גניחה ארוכה. ברגע שהזין נכנס לגמרי לתוכה עצרנו לשניה ואז היא התחילה לרכב עלי. היא הייתה כל כך חרמנית שהרגשתי את כל המיצים שלה נוזלים על הרגליים שלי. פתאום היא עצרה, נעמדה וביקשה שאני יכניס לה לחור האחורי.
הזין שלי באיטיות התחיל להיכנס לתוכה, זה לא היה קשה בגל כל הנוזלים שלה מהכוס. ברגע שהזין היה בפנים היא הכניסה יד בין הרגליים והתחילה לשחק עם הדגדגן שלה. הסתכלתי על הפנים המעושרים שלה ונהנתי מכל רגע. אחרי מספר דקות של רכיבה כזאת היא התכופפה לאחורה, ככה שיכולי לראות את הזין שלי חודר לתחת. זה גם היה הרגע שכל הגוף שלה התחיל לרעוד באורגזמה חזקה מאוד. מראה של התחת שלה והתכווצויות של השרירים שלה לא השאירו לי שום ברירה והתחלתי למלא את התחת שלה בזרע. היא ירדה ממני והתחילה ללקק את הזין שלי ולנקות אותו מה זרע.
"אהבתי את זה" – היא אמרה לי – "ניפגש עוד?"
אבל לצערי לא ראיתי אותה יותר והזיכרון על המפגש האינטימי הזה זה כל מה שנשאר לי ממנה.